10-20 GBP/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii dla kierowcy kat.B jako kurier Amazona Leeds

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 02:18

Dobrze płatna praca w Anglii na stanowisku kuriera firmy Amazon. Możliwość podjęcia zatrudnienia w Leeds od zaraz dla kierowcy kat.B przy dostarczaniu paczek klientom.

Stanowisko: kierowca kat.B, kurier

Miejsce pracy: Leeds, Manchester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 10 do 20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na doręczaniu zamówionych przez klientów przesyłek z firmy Amazon

Wymagania:

  • preferowane są osoby powyżej 23 lat
  • mile widziane doświadczenie w charakterze kuriera
  • gotowość do pracy 6 lub 7 dni w tygodniu
  • aktualny dokument potwierdzający niekaralność
  • dobra orientacja w terenie
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • wysoka sprawność fizyczna
  • praktyczna umiejętność prowadzenia vana do 3,5 tony
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • dobrej klasy służbowy samochód z nawigacją do dyspozycji
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres e-mail:

info@m-b-l.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-amazon-dla-kierowcy-kat-b-kurier-leeds/

ID ogłoszenia: 881599e150fed13c

ilość wszystkich wyświetleń: 1962, dzisiaj: 1