od 7 funtów za godzinę brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii na magazynie w Liverpoolu przy zbieraniu zamówień

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2016 17:25

Zatrudnienie na magazynie w Liverpoolu dla Polaków, od zaraz. Dam pracę w Anglii przy kompletowaniu zamówień dla klientów firmy. Ofertę kierujemy do osób odpowiedzialnych, pracowitych i nastawionych na cel.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Liverpool, UK.

Stawka godzinowa: od 7 funtów brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompletowanie zamówień z dostarczonej listy lub słuchawki;
  • pakowanie towarów, przygotowanie do wysyłki, zabezpieczanie;
  • transportowanie i rozmieszczanie towarów na hali;
  • praca odbywa się na zmiany;
  • tygodniowo jest do przepracowania od 40 do 50 godzin.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań;
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Oferujemy:

  • wynagrodzenia w systemie tygodniowym;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • codzienny transport do pracy w niskiej cenie;
  • pracę przyjazną dla kobiet;
  • płatne miejsce zamieszkania;
  • legalną i stabilną umowę o pracę.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę, prosimy wysyłać aplikacje pod adres:

job@sesolutions.uk

Na wszelkie pytania udzielamy odpowiedzi pod numerem: +48 587536152.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-magazynie-przy-zbieraniu-zamowien-liverpool/

ID ogłoszenia: 908570cfd2ab280d

ilość wszystkich wyświetleń: 3006, dzisiaj: 1