10,00 GBP brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji napojów bez znajomości języka Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2019 19:52

Na produkcji napojów poszukiwane bez znajomości języka osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz w Londynie dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac pomocniczych na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych;
  • obsługiwanie maszyn, ale najpierw będzie przeszkolenie, a także przeprowadzanie kontroli jakości, czyszczenie urządzeń oraz zbiorników, pakowanie gotowych już produktów na ostatnim etapie produkcji.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na przynajmniej 3 miesiące;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • aktualne badania z Sanepidu;
  • szybkie tempo pracy pod presją czasu;
  • niezawodność i poważne podchodzenie do swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w mieszkaniach w pokojach dwuosobowych w cenie 120 GBP na mc albo w pokojach jednoosobowych w cenie 180 GBP na mc;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość pracy dla osób bez znajomości języka, ponieważ na miejscu pracuje już załoga polskojęzyczna;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin dla osób chętnych, które będą płatne +25% stawki podstawowej.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: produkcja napojów Londyn 12/19

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/londyn-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-napojow-w-fabryce/

ID ogłoszenia: 5355decbabf80652

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji napojów bez znajomości języka Londyn”

  1. Mariusz Jeleń na 20 grudnia 2019 @ 18:51

    Witam,
    jestem zainteresowany ofertą pracy. Aktualnie pracuję na magazynie i jest mi znane środowisko magazynowe. Proszę o kontakt.

    Pozdrawiam
    Mariusz Jeleń
    +48 503 703 510

Zostaw odpowiedź do Mariusz Jeleń