125 DKK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Danii na magazynie żywności bez języka Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 6 września 2017 01:41

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w Kopenhadze na magazynie żywności dla 2 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz opcja pracy w Danii przy realizacji zamówień klientów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 125 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z suchymi produktami spożywczymi
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego oraz wózka paletowego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymanie porządku na magazynie oraz rozładunek dostaw i rozmieszczaniem towarów na półkach

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • pracowitość i sumienność
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie za 2700 DKK miesięcznie
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • pracę w młodym zespole od zaraz
  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie w oparciu o legalna umowę z okresem próbnym oraz możliwością dłuższej współpracy dla najlepszych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania wysyłając zgłoszenia z CV oraz danymi na adres:

Sikker@execs.com

Wiadomość należy zatytułować “skr/39/17 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-danii-bez-jezyka-na-magazynie-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 24459af05ed683b6

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Danii na magazynie żywności bez języka Kopenhaga”

  1. Witam czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Mieszkam w ringsted i chetnie podejme prace, posiadam wszystkie dokumety pracowalam w na pokowni w Danish crown, j.dunski nie jest dla mnie problemem mam rowniez samochod. Prosze o kontakt 91471205 lub Adriana.k@interia.pl pozdrawiam