od 145 DKK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Danii na produkcji detergentów bez języka Aalborg

  • Miasto lub region: Aalborg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 20 października 2022 21:00

Fabryka z Aalborg szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Danii. Zatrudnienie na produkcji detergentów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Aalborg.

Wynagrodzenie: od 145 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca na różnych etapach produkcji;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • pracownik będzie kontrolował napełnianie maszynowe opakowań produktem, a następnie zamykanie opakowań oraz ich pakowanie.

Wymagania:

  • solidne i sumienne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie;
  • atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy z opcją przedłużenia;
  • zapoznanie z obowiązkami i pomoc na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 DKK na mc w pokoju dwuosobowym albo 7000 DKK na mc za miejsce w samodzielnej kawalerce.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy kierować na adres e-mail:

sikker.pl@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/57/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-danii-przy-produkcji-detergentow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-w-aalborg/

ID ogłoszenia: 19963516f1695a13