136 DKK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Danii 2019 na produkcji zabawek dla par bez języka Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 18 czerwca 2019 19:49

Możliwość podjęcia pracy w Danii dla par na produkcji zabawek. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Odense również bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 136 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie elementów zabawek na końcowym etapie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych produktów;
  • wykonywanie innych zadań w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • sumienne, zaangażowane i staranne wykonywanie swoich zadań;
  • elastyczność;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane będzie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaleta będzie pełna mobilność.

Oferujemy:

  • szkolenia w języku polskim;
  • pomoc na miejscu oraz w pierwszych dniach pracy i w zaaklimatyzowaniu się;
  • asystowanie u lekarza;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu j. duńskiego w siedzibie firmy;
  • duńską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 DKK miesięcznie od osoby.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres:

Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem: Nr. ref.:skr/34/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-odense/

ID ogłoszenia: 1055d08dd1506d34

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Danii 2019 na produkcji zabawek dla par bez języka Odense”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany praca, proszę o kontakt
    +48695131031

Zostaw odpowiedź do Marcin