do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii na magazynie bez znajomości języka Rotterdam

  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 12:15

Poszukiwane osoby do pracy w Holandii, bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie na magazynie z Rotterdamu od zaraz przy zbieraniu zamówień dla Polaków.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Miejsce zatrudnienia: Rotterdam, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompletowanie zamówień;
  • przygotowanie towaru do wysyłki;
  • pakowanie i zabezpieczanie;
  • naklejanie etykiet;
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy na rok;
  • przynajmniej komunikatywny język angielski;
  • sumienne i odpowiedzialne podejście do zatrudnienia;
  • plusem będzie doświadczenie poparte referencjami oraz zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • wypłaty w systemie tygodniowym;
  • płatne zakwaterowanie;
  • holenderską umowę o pracę na 12 miesięcy;
  • wsparcie w formalnościach oraz opiekę polskiego rezydenta;
  • pomoc w organizacji wyjazdu za granicę;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę na noce, nadgodziny i w weekendy;
  • profesjonalne szkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie na długi czas na stabilnych i jasnych zasadach.

Dla kandydatów:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

  • praca@hobij.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: MAGAZYNIER.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-na-magazynie-od-zaraz-rotterdam/

ID ogłoszenia: 17357650f79f40bf

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Holandii na magazynie bez znajomości języka Rotterdam”

  1. Para szukajaca pracy na 19 czerwca 2016 @ 17:00

    Witam jestesmy para szukajaca pracy za granica , dyspozycyjni i odpowiedzialni . Prosimy o kontakt 533264894

  2. Witam , jestem zainteresowana ofertą pracy. Posiadam nr sofi, przez ostatnie pół roku pracowałam na podobnym stanowisku w holenderskiej firmie “hessing” voice speak proszę o kontakt na nr. 730730571, a także mail; patrycjagorska@interia.pl

  3. Jestem chetny prosze o kontakt pracowalem juz na takim stanowisku 3 lata moj numer 575642039