1885-2250 euro/m-c brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji jogurtów bez języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 22:58

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Berlina dla 8 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech dla par na produkcji jogurtów i serków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 1850 do 2250 euro za miesiąc brutto w zależności od doświadczenia oraz poziomu znajomości języka

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała a obsługiwaniu, myciu oraz konserwacji maszyn
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • brak spóźnień
  • chęć do rozwoju zawodowego
  • pracowitość i sumienność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • motywacja do nauki języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • wsparcie konsultanta
  • kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • ubrania robocze
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania w cenie 300 euro za pokój 2-osobowy oraz 200 za pojedyncze lokum

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV oraz dopiskiem w tytule “pj/a/06/18” na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 8855b26121ae2897