2550 € brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek bez języka Bremen

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 listopada 2022 18:59

Fabryka z Bremen potrzebuje od zaraz osób do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zakwaterowanie darmowe zorganizowane będzie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2550 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kanapek oraz wrapów;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z BHP oraz stanowiskowe;
  • zadaniem będzie przygotowywanie składników oraz obsługiwanie urządzeń produkcyjnych i samodzielne pakowanie;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • dyspozycyjność od zaraz na dłużej;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • legalną pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • odzież pracowniczą oraz środki ochrony indywidualnej.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-fabryka-bremen-2022/

ID ogłoszenia: 8776375136d4f923