13 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Kolonia dla Polaków

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 października 2015 04:08

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie z Kolonii do podjęcia od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka jako sprzątaczka-sprzątacz.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 13 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zadania:

  • regularne sprzątanie biur w Kolonii
  • porządkowanie pomieszczeń socjalnych, toalet, gabinetów
  • mopowanie, odkurzanie, wycieranie kurzy

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • systematyczność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • stałe zlecenia, tych samych klientów
  • gwarancja stabilnego zatrudnienia
  • zapewnione sprzęty, materiały, chemia i odzież robocza
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem CV należy przesyłać mailowo na adres:

Ogłoszenie nieaktualne

ID ogłoszenia: 1905626f0122abfa

ilość wszystkich wyświetleń: 2704, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Kolonia dla Polaków”

  1. praca przy sprzataniu na 21 października 2015 @ 16:59

    Witam jestem zainteresowana ofertą ,pracę mogę podjąc od zaraz posiadam doswiadczenie w sprzataniu pracowalam w serwisie sprzatajacym. Czekam na odpowiedz tel 783870403
    Pozdrawiam