12-14 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur we Frankfurcie nad Menem

  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 października 2016 20:59

Aktualnie poszukiwane są 3 osoby do zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem. Od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech przy sprzątaniu biur z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Liczba miejsc: 3

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 12 euro za godzinę brutto dla pracowników na umowie oraz 14 – dla osób z własną działalnością

Opis stanowiska:

  • praca polega na sprzątaniu biur po zamknięciu od godziny 17 do 1 w nocy
  • zadaniem pracownika jest utrzymywanie czystości w lokalach biurowych
  • do obowiązków należy mycie podłóg, wyrzucanie śmieci, wycieranie kurzy, sprzątanie toalet, itp.

Wymagania:

  • staranność w wykonywaniu obowiązków
  • motywacja do pracy w godzinach popołudniowych
  • doświadczenie przy porządkowaniu biur
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • brak problemów ze zdrowiem
  • odpowiedzialność
  • niekaralność
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na terenie Niemiec
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • zatrudnienie do końca roku 2016
  • płatne mieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie plus media
  • szansę na znalezienie dodatkowej pracy w dzień

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, Frankfurt nad Menem” należy wysyłać na adres: Beschaftigung@germanymail.com.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 298580e42367b535

ilość wszystkich wyświetleń: 2020, dzisiaj: 1