do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie spożywczym Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 22:54

Szukamy pracowników od zaraz na magazyn hurtowni spożywczej w Oslo do komisjonowania towarów. Norwegia praca bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Oslo, Norwegia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zbieranie zamówień według dostarczonej listy;
  • pakowanie towarów, zabezpieczanie oraz adresowanie;
  • kontrolowanie jakości;
  • praca jest zorganizowana na zmiany.

Wymagania wobec kandydatów:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • otwartość, pozytywne nastawienie;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • ostrożność, uważność;
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz;
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim;
  • elastyczność pracy na zmiany;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora we wszelkich formalnościach;
  • norweską umowę o pracę;
  • profesjonalne szkolenie początkowe;
  • wsparcie w organizacji zakwaterowania;
  • dobre warunki finansowe.

Aplikacje:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod poniższy adres mailowy. W temacie wiadomości należy wpisać: „Norwegia praca na magazynie spożywczym 06/16”.

  • norjobber-as@outlook.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-oslo-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 88957605e8576b78