175 NOK za godzinę brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu biur Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 22:17

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu na terenie Fredristadu. Aktualna oferta zatrudnienia dostępna dla Polaków bez języka przy porządkowaniu biur i gabinetów.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na utrzymywaniu porządku w biurach
  • do zadań pracownika należy sprzątanie toalet, pokojów socjalnych, gabinetów, recepcji oraz pomieszczeń ochrony
  • pomoc przy nieprzewidzianych zdarzeniach

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • brak problemów zdrowotnych
  • energia i chęć do pracy
  • dobra prezencja
  • zdolność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • niekaralność
  • gotowość podpisania regulaminu i zgody na kontrolę
  • samodzielność

Oferujemy:

  • gwarancję 40 godzin pracy tygodniowo
  • szkolenia
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pomoc konsultanta
  • płatne miejsce do zamieszkania
  • pracę w stabilnej firmie na podstawie norweskiej umowy
  • wparcie w załatwianiu formalności
  • system premiowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci jeśli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń wraz z CV oraz zdjęciem sylwetki na adres: Ewa.Brzeska@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-fredrikstad-przy-sprzataniu-biur-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 4115829ba79e0c33

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu biur Fredrikstad”

  1. Witam,jeatesmy zainteresowani (Ja i maz( oferta pracy przy sprzataniu biur.Mamy doswiadczenie gdyz maz prowadzil firme sprzatajaca.Prosze o kont 695 015 775

Zostaw odpowiedź do Mariola