od 196 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji powierzchni Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lipca 2020 20:21

Przy sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 196 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu i odkażaniu powierzchni komercyjnych, czyli będą to windy, przystanki, klatki schodowe itp.;
  • zadaniem pracownika będzie używanie w odpowiedni sposób chemii do sprzątania.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz na 3 miesiące albo dłużej;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy;
  • zdolność do pracy pod presja czasu;
  • chęć wyrobienia nadgodzin.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową na 3 miesiące;
  • norweską umowę o pracę na czas określony;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby;
  • środki ochrony osobistej, np. kombinezon ochronny, maseczki, żele do dezynfekcji;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zapoznanie z obowiązkami oraz wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-dezynfekcji-powierzchni-w-oslo/

ID ogłoszenia: 5665f072af440309

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji powierzchni Oslo”

  1. Piotr Sasin na 15 lipca 2020 @ 13:35

    Witam.
    Jestem zainteresowany pracą w Norwegii
    Proszę o kontakt tel 663 983 754
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Piotr Sasin