168,40 NOK brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka pakowanie perfum Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2017 16:18

Oferujemy aktualnie możliwość zatrudnienia w Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy pakowaniu perfum dla 2 osób.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Stawka godzinowa: 168,40 NOK na godzinę brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozpakowanie kosmetyków z opakowań prezentowych oraz powtórne pakowanie z naklejeniem nowych kodów oraz z dołączeniem alarmów antykradzieżowych
  • przydzielone zadania nie są trudne, wymagają jednak zręczności
  • układanie produktów w kartonach na palety

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • dostępność przynajmniej na 2 miesiące

Zapewniamy:

  • pracę tymczasową w Norwegii
  • zatrudnienie dla 2 Polaków
  • bardzo dobre zarobki
  • dla chętnych opcja skorzystania z odpłatnego zamieszkania
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta

Uwaga: Pracownik ponosi jednorazową opłatę za przygotowanie i przetłumaczenie dokumentów w wysokości 300 NOK. Pieniądze będą pobrane z pierwszego wynagrodzenia – niczego nie trzeba wpłacać przed rozpoczęciem zatrudnienia.

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 017/2017″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-perfum-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dla-polakow-oslo/

ID ogłoszenia: 341590d08c54112b