138 DKK brutto/h

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Danii bez języka sortowanie odzieży Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 23:46

Dam fizyczną pracę w Danii przy sortowaniu odzieży bez znajomości języka. Sortownia mieści się w Aarhus, zatrudnienie jest możliwe od zaraz. Oferujemy dobre zarobki i legalną umowę.

Stanowisko: pracownik sortowni.

Lokalizacja: Aarhus, Dania.

Wynagrodzenie: 138 DKK brutto za godzinę.

Zakres obowiązków:

  • składanie oraz pakowanie ubrań;
  • sortowanie odzieży przy taśmie lub stole ze względu na rodzaj i jakość;
  • praca wykonywana jest w sposób ręczny, w dość szybkim tempie.

Oczekiwania:

  • zręczność i spostrzegawczość;
  • dobry stan zdrowia, szczególnie brak alergii;
  • predyspozycje do pracy zmianowej;
  • umiejętność działania w grupie;
  • dokładność i ostrożność;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • punktualne przychodzenie na swoje zmiany.

Oferujemy:

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • dokładne przeszkolenie wstępne;
  • pomoc w relokacji;
  • zakwaterowanie płatne 3400 DKK miesięcznie;
  • strój służbowy.

Aplikacje:
Aplikacje można wysyłać pod adres mailowy:

scandiworkers@email.com w tytule wiadomości prosimy wpisać: 0010/07/Dania

Odpowiemy tylko na niektóre aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-danii-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-bez-znajomosci-jezyka-aarhus/

ID ogłoszenia: 890579fad4b98863

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Danii bez języka sortowanie odzieży Aarhus”

  1. Witam grupa 4-osobowa z własnym samochodem gotowi od zaraz do podjęcia pracy tel 793 790 163

  2. witam para gotowa od zaraz podjąć prace tel691426443