9,26 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii bez języka Utrecht przy zieleni miejskiej

  • Miasto lub region: Utrecht
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 11:20

Od zaraz przyjmiemy osoby do fizycznej pracy w Holandii przy pielęgnacji zieleni miejskiej. Zatrudnienie bez znajomości języka niderlandzkiego. Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik zieleni miejskiej.

Lokalizacja: Holandia, Utrecht.

Zarobki: 9,26 euro za godzinę brutto.

Zakres obowiązków:

  • koszenie trawników za pomocą kosy spalinowej;
  • pomoc w utrzymaniu porządku w zieleni miejskiej;
  • przycinanie krzewów, żywopłotów itp;
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B;
  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • dyspozycyjność na jak najdłuższy okres;
  • oko do szczegółów;
  • dokładność;
  • niezawodność, terminowość, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu;
  • zatrudnienie na dłuższy okres;
  • pomoc polskiego managera w czasie wyjazdu;;
  • dobre warunki finansowe.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji do jednego z biur agencji:

Opole
T: 77 460 90 77
e-mail: opole@abpraca.pl

Kielce
T: 41 344 38 16
e-mail: kielce@abpraca.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: “Zieleń miejska”.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-holandii-jako-pracownik-zieleni-miejskiej-utrecht/

ID ogłoszenia: 541578ff71ba76af

ilość wszystkich wyświetleń: 3608, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii bez języka Utrecht przy zieleni miejskiej”

  1. Zieleń miejska na 21 października 2016 @ 23:39

    Witam!!
    Jestem zainteresowany oferta pracy.
    Mam doświadczenie w obslugiwaniu sprzetu ogrodniczego, jestem młoda osobą i pełno ambicji do pracy , szukam pracy na długi okres czasu.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku
    Pozdrawiam Adrian Domozych