12,84-15,84/h euro brutto

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech sortowanie ubrań dla par Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 marca 2018 23:15

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Berlinie dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla 8 kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Płaca: 12,84 euro za godzinę brutto dla osób bez znajomości języka oraz 15,84 euro dla kandydatów posługujących się językiem niemieckim

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sortowanie ubrań pod względem jakości
  • osoby ze znajomością języka niemieckiego będą pełniły rolę tłumacza

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • samodyscyplina
  • zdolność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • nastawienie na osiąganie wysokich wyników
  • dobry ogólny stan zdrowia – brak alergii oraz astmy
  • pełna samodzielność
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie, pary mają zapewniony wspólny pokój
  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • pomoc w adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopiskiem w tytule “nu/a1/03/18” na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 7385aaab78dc40e9