9,00 GBP/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez języka przy sprzątaniu kina Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2018 23:41

Dostępna od zaraz dobrze płatna praca w Anglii przy sprzątaniu sal kinowych. Możliwość zatrudnienia w multipleksie z Londynu dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Londyn, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9 GBP za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie sal kinowych po zakończonych seansach, czyszczenie toalet oraz innych pomieszczeń ogólnodostępnych

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu
  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy wieczorami oraz w weekendy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki wypłacane na czas
  • zatrudnienie na jasnych warunkach
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV w języku angielskim na adres e-mail:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „Kino Londyn 09/2018”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-przy-sprzataniu-kina-od-zaraz-w-londynie-2018/

ID ogłoszenia: 2745b6bdd91f3a1f