7,20 GBP/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii sprzątanie mieszkań i domów w Oxfordzie

  • Miasto lub region: Oxford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 9 października 2016 00:27

Poszukiwane osoby do zatrudnienia przy sprzątaniu domów i mieszkań na terenie Oxfordu. Atrakcyjna oferta pracy w Anglii dostępna od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce: Oxford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 7,20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na wykonywaniu czynności porządkowych w mieszkaniach klientów

Wymagania:

  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość i sumienne wykonywanie obowiązków
  • dyspozycyjność minimum 3 miesiące

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prace na okres minimum 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • jasne warunki zatrudnienia
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zakwaterowanie
  • ubranie służbowe
  • szkolenia
  • zagwarantowane 35 godzin pracy w tygodniu
  • tydzień roboczy od poniedziałku do piątku, dla chętnych praca również w soboty
  • często organizowane wyjazdy do Anglii

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie wiadomości na adres: rekrutacja@medcare24home.com.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-przy-sprzataniu-domow-oxford-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 27457f80891248e9