120,50 DKK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii bez języka Odense na magazynie odzieżowym

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 18 października 2017 23:54

Oferujemy pracę w Danii na magazynie odzieżowym dla 2 Polaków bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy w hurtowni z Odense przy zbieraniu zamówionych towarów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 120,50 DKK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie znanej marki odzieżowej
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień składanych on-line
  • do obowiązków będzie należało przygotowywanie paczek do wysyłki oraz współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • szybkie uczenie się
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie około 3200 DKK za miesiąc
  • pracę do końca roku z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek przez pracodawcę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz danymi na adres:

Sikker@execs.com z dopiskiem w tytule “skr/48/17”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-danii-od-zaraz-na-magazynie-odziezowym-bez-znajomosci-jezyka-odense/

ID ogłoszenia: 81259e73acd61fa2

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii bez języka Odense na magazynie odzieżowym”

  1. prosze o kontakt wraz z partnerka jestem zainteresowany 48+509365811 pozdrawiam mariusz

Zostaw odpowiedź do mariusz