do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii bez języka przy sprzątaniu mieszkań Herning

  • Miasto lub region: Herning
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 20 lutego 2018 22:33

Aktualna oferta pracy w Danii dla osób bez znajomości języka duńskiego. Możliwość zatrudnienia w Herning od zaraz przy sprzątaniu mieszkań prywatnych i instytucji.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Herning

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna dla kobiet i mężczyzn polegająca na sprzątaniu nowych mieszkań, domów prywatnych oraz różnych instytucji

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu na terenie Danii
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność pracy w grupie
  • dodatkową zaletą będzie zakwaterowanie w Danii
  • chęć do podjęcia pracy
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • możliwość pracy w różnych miejscach na terenie Danii: Hederslev, Kolding, Odense, Vejle, Horsens, Aarhus
  • zatrudnienie przy projektach krótko i długoterminowych
  • pracę za pośrednictwem agencji na warunkach obowiązujących w Danii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysyłania CV wraz z aktualnym nr kontaktowym oraz informacją o poziomie języka angielskiego na adres:

sprzataniedk@gmail.com

Możliwy jest kontakt pod numerem:

004571661419

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-27g6ca/

ID ogłoszenia: 4015a8c23d63bd2b

ilość wszystkich wyświetleń: 1594, dzisiaj: 1