22500 DKK/mc brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii dla par pakowanie sera bez języka 2017 Aalborg

  • Miasto lub region: Aalborg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 01:38

Aktualna oferta pracy w Danii na stanowisku pakowacza dla osób bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Aalborg dla par przy pakowaniu sera.

Stanowisko: Pakowacz sera
Miejsce zatrudnienia: Aalborg, Dania
Pensja: 22500 DKK brutto miesięcznie
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie plastrów sera krojonego na tacki, ważenie i foliowanie
  • konieczność przestrzegania zasad BHP oraz dbanie o to, by każda tacka mieściła się w określonych limitach
  • obsługiwanie, mycie i konserwacja maszyny produkcyjnej
  • kontrola jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • przykładanie się do zadań, ostrożność, dokładność
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • rzetelność, pracowitość
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • sprawność manualna

Zapewniamy:

  • atrakcyjną pensję
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • początkowo umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • możliwość podjęcia pracy w Danii dla par

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać mailowo z załączeniem CV na adres:
Arbejdetilbyde@sol.dk z dopiskiem w tytule:
“Pakowanie sera, Aalborg”

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-dania-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera-w-aalborg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 77358fe6ad4c2337

10 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii dla par pakowanie sera bez języka 2017 Aalborg”

  1. Rafalgiwerski na 27 kwietnia 2017 @ 15:23

    Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy 697721558 pozdrawiam

  2. Mateusz i Aga na 29 kwietnia 2017 @ 14:37

    Jesteśmy zainteresowani ofertą. Proszę o kontakt

  3. karolinastelmach na 29 kwietnia 2017 @ 14:56

    para bądź dwie pary zainteresowane wyjazdem , kontakt 789467721

  4. Damian Wiera na 4 maja 2017 @ 16:53

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy,bardzo proszę o kontakt pod nr.telefonu-508 -428-415
    Pozdrawiam

  5. Witam, jestem zainteresowana 🙂 Proszę o kontakt e-mailowy 🙂

  6. Paulina Włodarczyk na 22 czerwca 2017 @ 06:43

    Witam jestesmy bardzo zainteresowani Państwa oferta pracy proszę o kontakt 🙂

  7. Witam jestem zainteresowany nr 784877888

  8. Paweł Zapała na 6 sierpnia 2017 @ 01:25

    Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy 506674523

  9. jestem zainteresowany ta ofertą pracy proszę o kontakt na meyla

  10. I am interested in working for your company, cv will send you after entering the wrong address
    meyl address to me oaza.nocka@wp.pl

Zostaw odpowiedź do jerzy K