do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii pakowanie sera bez znajomości języka Lopik

  • Miasto lub region: Lopik
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 7 marca 2017 03:32

Pilnie szukamy chętnych do pakowania sera w fabryce na produkcji nabiału z miasta Lopik. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pakowacz sera
Miejscowość: Lopik, Holandia
Zarobki: do ustalenia
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie produktów i ich wysyłkę
  • praca wykonywana jest zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • mile widziane zgłoszenia od osób mogących przyjechać do Holandii własnym autem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zmotywowanie
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • rozwój i zdobycie ciekawego doświadczenia
  • pracę w Holandii od zaraz
  • zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego
  • ubezpieczenie
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-bez-jezyka-lopik/

ID ogłoszenia: 96758bdf41e2d7de

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii pakowanie sera bez znajomości języka Lopik”

  1. Praca. Para bez jezyka na 9 marca 2017 @ 10:34

    Witam jestesmy zainteresowani praca. Wyjazd od zaraz prosze o kontakt tel 609355529 pozdrawiam

  2. BARDZO PROSZĘ O TEL.573 980 222 PRACOWAŁAM NA PRODUKCJII I PROSZĘ O TEL.W SPRAWIE PRACY JESTEM BARDZOOO PRACOWITA I OBOWIĄZKOWA I CGCE PODJAC PRACĘ PROSZĘ O KONTAKT NA MOJ TEL.POZDRAWIAM BEATA.

Zostaw odpowiedź do BEATA