1550 euro miesięcznie brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka Bremen produkcja deserów lodowych

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 lipca 2016 01:32

Fabryka z Bremen oferuje od zaraz stanowisko na produkcji deserów lodowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zakwaterowanie jest zapewnione przez agencję.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Bremen.

Pensja miesięczna: 1550 euro miesięcznie.

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie jakości oraz sporządzanie raportów;
  • przygotowanie składników, odmierzanie i mieszanie według określonej receptury;
  • obsługa maszyn do produkcji lodów;
  • zadania są wykonywane w obniżonej temperaturze;
  • pakowanie gotowych wyrobów;
  • paletowanie towarów.

Wymagania:

  • ważne badania sanepidu;
  • dobre zdrowie;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • umiejętność dynamicznego wykonywania zadań;
  • możliwość pracy zmianowej;
  • szybkie przyswajanie wiedzy i nowych umiejętności;
  • duża higiena osobista;
  • sprawność fizyczna.

Gwarantujemy:

  • pomoc polskiego managera w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • możliwość rozwoju;
  • zakwaterowanie w cenie 150-250 euro zależnie od standardu.

Kontakt:
Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W temacie e-maila prosimy wpisać: „Niemcy praca na produkcji deserów lodowych, Bremen”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-deserow-lodowych-bremen/

ID ogłoszenia: 32657969240286ca