11,50 euro za godzinę brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie kawy Frankfurt nad Menem

  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 20:15

Fabryka kawy z Frankfurtu nad Menem posiada wakaty przy pakowaniu od zaraz. Aktualna praca Niemcy bez znajomości języka na okres czterech miesięcy (do końca roku).

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem.

Stawka godzinowa: 11,50 euro za godz. brutto.

Nr. ref. ogłoszenia: pakowanie-kawy08/16.

Obowiązki na stanowisku:

  • układanie słoików z kawą oraz kubków w pudełkach promocyjnych;
  • pakowanie gotowych zestawów;
  • zadania wykonywane są w dość dynamicznym tempie – pracodawca narzuca limity do wypracowania, jednak są one realne do osiągnięcia.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • nastawienie na cel;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość pracy na nadgodziny jeśli to będzie konieczne;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • punktualność – pracodawca nie toleruje spóźnień;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do końca roku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • zakwaterowanie w mieszkaniu płatne 150 euro miesięcznie;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • profesjonalne szkolenie;
  • niemiecką umowę o pracę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy podany poniżej. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

  • dringende@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-kawy-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 95957b34da8da8b1

5 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie kawy Frankfurt nad Menem”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy, Pracowita, bez nałogów. Proszę o kontakt drogą e-maila. Halina Maciejwska

  2. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy mogę wyjechać do pracy natychmiast
    Proszę o kontakt drogą e-maila. zbynio11@vp.pl.

  3. Witam
    Jestem wraz z narzeczona zainteresowani oferta
    Prosze o kontakt:pawelwelter@wp.pl.

    Mlodzi i bez nałogow

  4. Witam.
    Wraz z koleżanką jestem zainteresowana pracą od zaraz. Jestesmy pracownite i systematyczne. Proszę o kontakt na adres e-mail. gora.marika@o2.pl

  5. Emilia Kląskała na 5 października 2016 @ 17:05

    Witam jeste zainteresowana wraz z chłopakiem w razie czego proszę o kontakt )

Zostaw odpowiedź do Emilia Kląskała