12 euro brutto za godzine

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie domów Frankfurt nad Menem

  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 1 grudnia 2016 22:31

Możliwość podjęcia dobrze płatnej pracy w Niemczech dla Polaków do zaraz. Zatrudnienie przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych we Frankfurcie nad Menem.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na wykonywaniu czynności porządkowych w domach klientów
  • do obowiązków należy: mycie okien, wynoszenie śmieci, sprzątanie toalet, kuchni, itd.
  • dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń

Wymagania:

  • niezbędne jest posiadanie prawa jazdy kat.B
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaletą będzie posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3-miesięczny próbny okres z możliwością przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • legalną umowę
  • wparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • możliwość wypracowywania dużej ilości godzin oraz pracę w weekendy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres: arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: “Praca w Niemczech przy sprzątaniu na domów i mieszkań, Frankfurt nad Menem”. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 591583e12cf92572

ilość wszystkich wyświetleń: 1536, dzisiaj: 1