173 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji opakowań bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 22:45

Dostępna od zaraz propozycja pracy w Norwegii na produkcji opakowań kartonowych. Chętnie zatrudnimy w fabryce Oslo pracowników bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 173 NOK brutto

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji opakowań będzie polegała na obsługiwaniu maszyn, składaniu, cięciu oraz sklejaniu arkuszy
  • obowiązkiem będzie także pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • zdolność pracy w grupie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia poligraficznego
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zatrudnienie na czas określony za pośrednictwem agencji
  • pomoc w sprawach formalnych
  • zakwaterowanie za 2500 NOK w czasie trwania pierwszej umowy, następnie wsparcie w znalezieniu lokum
  • pracę w oparciu o legalną umowę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Produkcja opakowań Oslo” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegia2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-na-produkcji-opakowan-w-oslo/

ID ogłoszenia: 9405b2624377d010

3 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji opakowań bez języka Oslo”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany wyjazdem do pracy w Norwegii.Pozdrawiam .Proszę o kontakt.

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą od zaraz na 1 miesiąc. Czy istnieje możliwość wyjazdu na taki krótki okres?

  3. Jeg bor i Oslo, jeg er interessert i arbeid