9,30 euro brutto/h

Od zaraz pakowanie czekoladek dam pracę w Niemczech bez języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 października 2015 04:18

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu czekoladek na taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie z Berlina dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 9,30 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pakowanie czekoladek na taśmie produkcyjnej
  • układanie pralin w odpowiednich “oczkach” plastikowej tacki
  • kontrolowanie jakości

Oczekiwania:

  • szybkość
  • zwinność
  • zręczność
  • energiczność
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • mile widziane osoby mogące przyjechać do Niemiec własnym autem

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym za 285 euro miesięcznie
  • wsparcie pracownika polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV i aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

Ogłoszenie wygasło

ID ogłoszenia: 2245626d503d6a7c

3 komentarze na “Od zaraz pakowanie czekoladek dam pracę w Niemczech bez języka Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Pracowałem w paru krajach, przy różnych pracach, na taśmie, czyszczenie zbiorników do piaskowania , malowanie (w razie potrzeby moge to udowodnic)
    Wszelkie odpowiedzi proszę kierować na maila podanego wyżej.

  2. Witam chcialbym jakis numer telefonu zeby sie skontaktowac, byloby nas 3 chetnych do pracy 🙂

  3. Podaje swoj numer telefonu +420 722494476

Zostaw odpowiedź do Dawid