121 CZK brutto/h

Od zaraz praca Czechy bez znajomości języka pakowanie żywności w Opawie

  • Miasto lub region: Opawa
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 21 października 2021 20:56

Na linii produkcyjnej poszukiwani od zaraz Polacy do pracy w Czechach przy pakowaniu żywności. Zatrudnienie w Opawie dla pakowaczy bez znajomości języka czeskiego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Opawa.

Wynagrodzenie: 121 CZK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie pakował detale do opakowań zbiorczych;
  • zadaniem będzie również zapewnienie wysokiej jakości wyrobów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność przestrzegania różnych zasad, które panują w zakładzie;
  • podzielność uwagi, spostrzegawczość oraz systematyczność;
  • dokładność, solidność, a także rzetelność w wykonywaniu swoich zadań;
  • zręczność;
  • atutem będzie własny samochód.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na dwie zmiany;
  • umowę o pracę za pośrednictwem czeskiej agencji pracy;
  • dodatki za pracę w nadgodzinach, soboty, niedziele oraz w święta;
  • zdobycie cennego doświadczenia;
  • bezpłatny dojazd z Jastrzębia Zdroju oraz z Wodzisławia Śląskiego.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 791 118 374

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/przy-pakowaniu-zywnosci-od-zaraz-praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-opawa/

ID ogłoszenia: 60561718bf706e87