25 000 CZK/mc

Od zaraz praca Czechy na magazynie kosmetyków bez znajomości języka Brno

  • Miasto lub region: Brno
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 19:47

Poszukujemy kandydatów bez znajomości języka na magazyn hurtowni kosmetycznej z Brna. Praca w Czechach od zaraz dla Polaków z proponowanym dobrym wynagrodzeniem i bezpłatnym miejscem zamieszkania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Brno, Czechy.

Wynagrodzenie: 25 000 CZK miesięcznie.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień dla klientów hurtowni;
  • pakowanie produktów i zabezpieczanie przed wysyłką;
  • prace na taśmie- np. pakowanie, kontrola jakości;
  • zadania są wykonywane na stojąco.

Wymagania:

  • chęć do pracy;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • motywacja;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • zatrudnienie od zaraz do 22 grudnia – można przedłużyć ten okres u innego pracodawcy;
  • pełny etat;
  • możliwość i chęć do nadgodzin;
  • umowę na czeskich zasadach;
  • codzienny transport do pracy;
  • zakwaterowanie bezpłatne pod Brnem;
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu;
  • wyjazd z Katowic do Czech.

Dla kandydatów:
Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod podane dane:

agnieszka.glowacka@manuvia.com
tel. 537905601

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-czechy-od-zaraz-na-magazynie-kosmetykow-brno/

ID ogłoszenia: 6665bf54f9418520