od 15 000 CZK

Od zaraz praca Czechy na produkcji opakowań bez języka Opava 2020

  • Miasto lub region: Opava
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 17 stycznia 2020 18:07

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji opakowań. Zatrudnienie w Opavie 2020 dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Opava.

Wynagrodzenie: od 15 000 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planami;
  • przeprowadzaniem kontroli jakości procesu;
  • wykonywanie prac pomocniczych na hali,.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • dostęp do stołówki z wyżywieniem w atrakcyjnych cenach;
  • karta Cafeteria, czyli dofinansowanie na wczasy, podróże, masaże, bilety do kina itp.;
  • możliwość otrzymania 6000 CZK za polecenie pracownika;
  • dla pracowników, którzy długo będą pracować, firma przyznaje 1000 CZK za każdy rok pracy oraz 500 CZK na mc na dodatkowe ubezpieczenie emerytalne;
  • 40 godzin w tygodniu;
  • wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Opavie na produkcji mogą się zgłaszać poprzez formularz na stronie: http://bit.do/czechy-opakowania

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-produkcja-opakowan-opava-2020/

ID ogłoszenia: 9015e21e2f396632