4500 - 5500 PLN

Od zaraz praca Czechy na produkcji samochodów Skoda bez języka Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mladá Bolesla
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 24 września 2019 22:19

Pracodawca z Mladá Boleslav szuka od zaraz chętnych do pracy w Czechach na produkcji samochodów Skoda. Oferta bez języka dla Polaków z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 4500 – 5500 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie linii produkcyjnej;
  • montowanie samochodów;
  • praca fizyczna;
  • obsługiwanie maszyn;
  • operator lakierni.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wykształcenie podstawowe;
  • chęć relokacji do Czech.

Oferujemy:

  • podstawowe wynagrodzenie: 24 748;
  • dodatek grupowy 1500 po 3 mc;
  • popołudniowa zmiana 10 CZK na godz., nocna – 30 CZK na godz., nadgodziny 25% oraz praca w takcie 1000 mc;
  • 12 000 bonusu na start, a po 3 mc – 5000, po 6 mc – 7000;
  • premia bożonarodzeniowa 12000, a kwietniowa 10000 po przepracowaniu 6 mc;
  • 25 dni urlopu;
  • zniżka na zakup samochodu Skoda;
  • po 12 mc możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zmiany po 8 godz. lub tryb ciągły;
  • po okresie próbnym zwrot kosztów dojazdu do Czech.

Aplikacja:

Zgłaszać można się poprzez wysłanie SMS-a o treści SKODA na numer telefonu: +420734183868.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-od-zaraz-bez-jezyka-przy-produkcji-samochodow-skoda-w-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 3765d89ab704c0b4