3000 PLN netto mc

Od zaraz praca Czechy bez języka przy pakowaniu plastikowych części samochodowych Stary Jiczyn

  • Miasto lub region: Stary Jiczyn
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 18 września 2019 19:35

Firma ze Starego Jiczyna szuka chętnych od zaraz do pracy w Czechach przy pakowaniu plastikowych części samochodowych. Oferta dla pakowaczy bez języka. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stary Jiczyn.

Wynagrodzenie: 3000 PLN netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował oraz przeprowadzał kontrolę jakości części samochodowych, które są wykonane z tworzyw sztucznych.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • pracę dla kobiet i mężczyzn;
  • codzienny dojazd do pracy i powrót;
  • transport z Cieszyna;
  • pracę w systemie dwuzmianowym po 12 godzin;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała oferta pracy przy pakowaniu w Czechach, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 575 385 455.

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-na-produkcji-bez-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-plastikowych-czesci-samochodowych-stary-jiczyn/

ID ogłoszenia: 3355d82672b050e0