119,87 DKK brutto/godz.

Od zaraz praca Dania bez języka dla kierowcy kat.B w Nykobing dystrybucja prasy

  • Miasto lub region: Nykobing
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 27 stycznia 2016 22:15

Dam pracę w Danii dla kierowcy kat.B od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka w Nykobing w charakterze dystrybutora prasy. Umowa bezpośrednio z pracodawcą oraz tanie zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: kierowca kat.B – dystrybutor prasy.

Wynagrodzenie: 119,87 DKK brutto za godzinę.

Miejsce pracy: Dania, Nykobing.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na rozwożeniu prasy i różnego rodzaju magazynów do sklepów na terenie miasta Nykobing. Jest to praca w godzinach nocnych, co najmniej 25 godzin pracy przez 6 dni w tygodniu.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B;
  • gotowość do przyjazdu swoim samochodem i wykorzystywanie go do pracy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dobre zdrowie, sprawność fizyczna;
  • praca dla osób, dla których nie będą problemem nocne godziny;
  • odpowiedzialność, uczciwość, punktualność, lojalność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne (odciągane z wynagrodzenia);
  • duńska umowa związkowa;
  • wypłaty co dwa tygodnie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • ubezpieczenie wypadkowe;
  • 12,5% dodatku urlopowego od każdej godziny;
  • umowa bezpośrednio z pracodawcą.

Dla kandydatów:
Prosimy wysyłać do nas CV z opisem dotychczasowego doświadczenia oraz aktualnymi danymi kontaktowymi.

JobSupply Polska Sp. z o.o.
ul. Energetyków 3/4 lok. 418
w Szczecinie, kod pocztowy 70-952

tel. 91 434 21 46
tel. 91 433 58 68

Należy załączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w ciągu trzech lat od momentu ich przesłania (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/dystrybutor_prasy_w_danii,ogloszenie,20160122121305.html

ID ogłoszenia: 56056a91ffac5568

ilość wszystkich wyświetleń: 9745, dzisiaj: 1