115 DKK/h brutto

Od zaraz praca Dania dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera 2018 Aalborg

  • Miasto lub region: Aalborg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 12 stycznia 2018 01:37

Oferujemy pracę w Danii dla par przy pakowaniu sera krojonego na taśmie. Propozycja zatrudnienia 2018 w Aalborg od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 115 DKK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie sera krojonego na linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę urządzeń oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Danii od zaraz
  • umiejętność wydajnej pracy pod presją czasu
  • brak spóźnień
  • pracowitość i zaangażowanie
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • sumienność

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w Danii od zaraz
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 2800 DKK za miesiąc
  • pomoc w procesie adaptacji
  • szkolenia wdrażające
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • legalną umowę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV i danymi należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

W tytule prosimy wpisać “skr/03/18 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-dania-dla-par-przy-pakowaniu-sera-od-zaraz-aalborg/

ID ogłoszenia: 5685a57ddba24eff