1860 Eur brutto mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie ciastek Köln 2019

  • Miasto lub region: Köln
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 stycznia 2019 20:01

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Ogłoszenie z Köln jest ważne od zaraz. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w cenie 200 – 250 Eur miesięcznie.

Stanowisko: pakowacz ciastek.

Lokalizacja: Köln.

Wynagrodzenie: 1860 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na pakowaniu ciastek i ciast;
  • wykonywanie kontroli jakości;
  • wstępne magazynowanie.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dobre zdolności manualne;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dokładne wypełnianie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na dłużej;
  • podnoszenie i rozwijanie swoich kwalifikacji;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc z organizacją transportu do Niemiec;
  • na miejscu pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania, gdzie opłaty będą od 200 do 250 Eur miesięcznie od osoby.

Aplikacja:

CV razem ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem: Nr ref. pakow/a3/04/19.

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft

Klenzestraße 30

80469 München, Bayern

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-koln-2019/

ID ogłoszenia: 9845c45f5958f100