11 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Dortmund na magazynie z AGD

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 23:52

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień na magazynie hurtowni AGD z Dortmundu. Od zaraz zatrudniamy Polaków nie posiadających doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy.

Wynagrodzenie: 11 euro brutto/h plus 1,50 euro do każdej godziny przepracowanej na nocnej zmianie.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zbieranie towaru na magazynie – jest to małe AGD czyli suszarki, lokówki, czajniki, żelazka itp;
  • kompletowanie zamówień według określonego sposobu;
  • aktualizowanie stanów magazynowych w systemie komputerowym;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na magazynie.

Oczekujemy:

  • umiejętność szybkiej nauki;
  • dobre zorganizowanie;
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • sprawna obsługa komputera;
  • sumienne i odpowiedzialne podejście do obowiązków.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 200-300 euro na miesiąc (zależnie od standardu);
  • umowę o pracę na 3 miesiące;
  • możliwość przedłużenia umowy po okresie próbnym;
  • odpowiedzialne i samodzielne miejsce pracy;
  • profesjonalne przeszkolenie pracownicze oraz BHP.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji pod adres e-mailowy:

  • dringende@europe.com

Prosimy w temacie zamieścić dopisek: magazyn-małegoAgd08/16.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-malego-agd-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 531579fba71a4326

6 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Dortmund na magazynie z AGD”

  1. Dawid Nowakowski na 2 sierpnia 2016 @ 20:59

    Chetny do pracy

  2. Dawid Nowakowski na 2 sierpnia 2016 @ 21:00

    Poszukuje pracy w Niemczech.Czekam na odpowiedz?

  3. Małgorzata na 3 sierpnia 2016 @ 14:38

    Witam serdecznie,

    razem z partnerem jesteśmy zainteresowani pracą Termin wyjazdu jest kwestią dogadania się między nami, a pracodawcą.

    Zaletą mojego partnera jest to, że posiada doświadczenie w pracy zagranicą oraz nabył uprawnienia na wózki widłowe. Ja pracowałam jako „specjalista ds. sprzedaży internetowej”. Odpowiadałam za przyjmowanie zamówień, realizowanie i wysyłkę. Byłam także kierownikiem magazynu, w którym musiałam dopilnować, aby towar ważony był przygotowywany zgodnie z zamówieniem na sklepy stacjonarne, jak i zamówienia internetowe. Zdarzało się także, że musiałam stanąć do wagi i pomóc pracownikom przy przygotowywaniu produktów. Towar jaki ważyłam to produkty superfoods typu bakalie, orzechy, owoce suszone itp.
    Nasze doświadczenia idealnie współgrają ze sobą do pracy na magazynie, przy zamówieniach itp.

    Bardzo prosimy o kontakt w razie zainteresowania naszymi osobami.
    Małgorzata tel. 888-512-753
    Paweł tel. 697-343-654

    Pozdrawiam serdecznie
    Małgorzata Kinast

  4. Witam!
    Jestem mocno zainteresowany państwa ofertą pracy. Proszę o odpowiedź na moje wysłane CV.
    Pozdrawiam!

  5. Witam, jestem zainteresowany oferta pracy. od zaraz. Prosze o kontakt 015773121534

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 663860538

Zostaw odpowiedź do Dawid Nowakowski