1650 euro brutto miesięcznie

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka Berlin produkcja kanapek

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 2 stycznia 2017 01:30

Możliwość zatrudnienia dla par od zaraz w zakładzie z Berlina. Oferta pracy w Niemczech skierowana do osób bez znajomości języka na produkcji kanapek oraz tortilli.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 8 osób lub 4 pary

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca polega na przygotowywaniu kanapek, panini i tortilli przy nowo otwartej linii produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za krojenie składników, ważenie kanapek, a następnie pakowanie i naklejanie etykiet
  • do zadań należy również nieustanna kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • szybkie uczenie się
  • mile widziane doświadczenie w pracach związanych z produkcją żywności
  • chęć pracy na zmiany
  • dyspozycyjność i elastyczność
  • zręczność
  • umiejętność wydajnej pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w pokojach o dobrym standardzie w cenie 300 euro za miesiąc od pary oraz 200 za osobę
  • pracę w Niemczech na atrakcyjnych warunkach od zaraz
  • okres próbny na okres 3 miesięcy, a następnie możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony dla najlepszych
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: “Praca Niemcy na produkcji kanapek, Berlin”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-dam-prace-w-niemczech-2017-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-dla-par/

ID ogłoszenia: 3735862e8aa754a9

6 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka Berlin produkcja kanapek”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowana pracą.
    Posiadam doświadczenie na produkcji przy wypieku świeżych ciast i pakowaniu ich.
    Mój nr. tel. +48 602 635697

    Z pozdrowieniami Alicja.

  2. jestem gotowa na wyjazd od razu

  3. Dzień dobry jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy.

  4. Dobry wieczór. Jestem zainteresowana ofertą pracy na produkcji wraz z moim partnerem.Mamy kilkuletnie doświadczenie pracy w Hiszpanii. Jestesmy w wieku 38 i 35 lat.Odpowiedzialni i chętni do podjęcia pracy od zaraz.Jeśli jest Państwo zainteresowani naszą osobą bardzo proszę o kont.e-meil.Pozdrawiam.

  5. Witam jestem chetny do wyjazdu od zaraz tel 781013086

  6. witam jestem zainteresowana ta pracą na 17 kwietnia 2018 @ 08:26

    proszę o kontakt

Zostaw odpowiedź do Dominika