od 1550 euro miesięcznie brutto

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka Köln produkcja czekoladowych pralin

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 14:40

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na produkcji pralin czekoladowych w Kolonii. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Szukamy osób szczegółowych, pracowitych i precyzyjnych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny.

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy.

Pensja: przez pierwsze 3 miesiące 1550 euro miesięcznie, później podwyżka na 1700 euro.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn produkcyjnych między innymi do podgrzewania;
  • przygotowanie mas kakaowych na podstawie receptury producenta;
  • dokładne i bezbłędne odmierzanie składników;
  • ręczne ozdabianie pralinek i figurek z czekolady;
  • kierownik może zlecić kontrolowanie jakości wyrobów.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • ważne badania sanepidu;
  • zdolności manualne – precyzja i zręczność;
  • zmysł estetyczny;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • niezawodność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • chęć podjęcia pracy na stałe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par;
  • możliwość podjęcia pracy do zaraz;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro od pary lub 150 euro od singla (miesięcznie);
  • początkowo umowę na 3 miesiące, później przedłużenie na stałe;
  • nowoczesne i przyjazne warunki pracy.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy przesyłać pod adres mailowy:

  • neuearbeit@berlin.com

W temacie wiadomości należy wpisać: „Niemcy praca w manufakturze czekolady, Kolonia″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-kolonia-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-wyrobow-z-czekolady/

ID ogłoszenia: 969577ba274288f0

14 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka Köln produkcja czekoladowych pralin”

  1. Witam.
    Z racji wykonywanego zawodu spełniam kryteria w zakresie manualnej zręczności,precyzji i dokładności,ale chciałabym poznać bardziej szczegółowo warunki zatrudnienia. Przede wszystkim czy są odprowadzane wszystkie składki na ubezpieczenia – emerytalne i zdrowotne i jaką to stanowi kwotę miesięcznie.
    Pozdrawiam.

  2. Jestem zainteresowany wyjazdem z dziewczyną .
    Proszę o kontakt 791-236-984

  3. Jestem bardzo zainteresowany wyjazdem z dziewczyną . proszę o kontakt pod numer 882-421-651

  4. Agnieszka na 8 lipca 2016 @ 17:23

    Witam
    Jestem zaiteresowana Panstwa oferta wraz z moim chlopakiem.
    Prosze o kontakt po numerem 0624916830 lub 0624916833
    Pozdrawiam

  5. Witam jesteśmy narzeczeństwem i jesteśmy zainteresowani pracą tymczasową jak i równierz stałą prosimy o Kontekt meilowo dragon156@vp.pl

  6. Ewelina Tomasz na 13 lipca 2016 @ 19:52

    Witam młoda parka 21 /31 lat jest zainteresowana ofertą pracy prosimy o pilny kontakt
    537-466-323 Gotowość do wyjazdu od zaraz

  7. wioletta i michel na 13 lipca 2016 @ 22:38

    jestesmy zaiteresowani wyjazdem
    do pracy od zaraz, prosze o kontakt 729 423 680

  8. Grzegorz na 14 lipca 2016 @ 11:46

    Witam.Jestem zainteresowany wyjazdem wraz z żoną proszę o kontakt 609 221 005

  9. Jestem zainteresowana wyjazdem wraz z partnerem pracowałam w fabryce czekolady w HOlandii

  10. Ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani
    Bardzo pracowici jesteśmy i punktualni i
    Sumienii. Proszę o kontakt 519875420

  11. Krzysztof1978 na 14 lipca 2016 @ 22:07

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy pozdrawiam 511-567-064

  12. Sandra D. na 15 lipca 2016 @ 17:02

    Witam. Jestem zainteresowana wyjazdem do pracy wraz z chłopakiem. Proszę o kontakt 667519663

  13. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt 577-276-178

  14. Niemcy praca w manufakturze czekolady, Kolonia″. na 18 lipca 2016 @ 14:41

    Witam
    Jestem zainteresowana wyjazdem z chłopakiem.
    Jesteśmy młodzi, dokładni i rzetelni.
    Ja znam język angielski w stopniu dobrym.
    Wysłałam nasze cv na podany adres mail jednak otrzymałam wiadomość zwrotną że wysłanie wiadomości jest niemożliwe.
    Posiadamy własny samochód i jesteśmy gotowi zacząć pracę od zaraz.
    Sylwia.
    Proszę o kontakt :+48502553469