14-16 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 00:10

Dostępna od zaraz praca w Niemczech dla 2 kandydatów z podstawową znajomością języka. Oferta zatrudnienia w Düsseldorfie przy sprzątaniu domów oraz mieszkań.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 14 do 16 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na kompleksowym sprzątaniu mieszkań i domów klientów
  • do obowiązków w zależności od zlecenie będzie należało m.in. prasowanie, pranie, sprzątanie piwnic i garaży, itp.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pobranie należności po zakończonej pracy

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • mile widziana możliwość przyjazdu własnym autem
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzątanie-domów-mieszkań/12/17 na adres e-mail:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-2018-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7405a46781ff16e5