9,80 euro brutto za godzinę

Od zaraz praca Niemcy z podstawowym językiem Kolonia sprzątanie klubu fitness

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 20:44

Zatrudnimy od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu klubu fitness z Kolonii. Przyjmujemy pracowników z podstawową znajomością języka, nie wymagamy doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Lokalizacja: Kolonia.

Stawka godzinowa: 9,80 euro brutto za godzinę.

Obowiązki na stanowisku:

  • sprzątanie sali, pryszniców, toalet, korytarzy oraz części biurowej;
  • odkażanie sprzętu do ćwiczeń;
  • bieżące dbanie o porządek.

Wymagania:

  • elastyczność godzinowa (praca na zmiany);
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • podstawowy język niemiecki – wystarczy kilka zwrotów;
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany;
  • rzetelność i uczciwość.

Oferujemy:

  • szkolenie dla nowych pracowników;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne 2 km od klubu;
  • wsparcie we wdrożeniu w obowiązki;
  • prawo do urlopu;
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych osób.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W temacie prosimy wpisać: „Niemcy praca przy sprzątaniu w klubie fitness. Imię, nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-kolonia-przy-sprzataniu-klubu-fitness-i-silowni/

ID ogłoszenia: 295773eae8ed74a