do ustalenia

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie RTV Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2018 02:02

Oferta zatrudnienia w hurtowi sprzętu RTV z Bergen przy kompletowaniu zamówień. Praca w Norwegii na magazynie od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wspieranie codziennych prac na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się załadunkiem i rozładunkiem towarów, rozmieszczaniem produktów na półkach oraz zbieraniem zamówień
  • do obowiązków będzie należało przygotowywanie paczek do wysyłki oraz aktualizowanie baz danych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • pełna samodzielność
  • pracowitość i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • świetna organizacja czasu
  • dokument potwierdzający niekaralność

Oferujemy:

  • pracę na 6 miesięcy w oparciu o norweską umowę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie od zaraz
  • zamieszkanie w komfortowych warunkach na miejscu za 3000 NOK miesięcznie
  • dobre wynagrodzenie
  • opiekę konsultanta
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 03/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-na-magazynie-sprzetu-rtv-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 1765ab594520c11b

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie RTV Bergen”

  1. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mogę podjąć pracę od zaraz.

Zostaw odpowiedź do klaudia