176 NOK/h brutto

Od zaraz praca Norwegia dla par bez znajomości języka Fredrikstad pakowanie łososia

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 23:52

Przetwórnia rybna z Fredrikstad od zaraz zatrudni Polaków bez znajomości języka norweskiego do pakowania łososia na taśmie produkcyjnej. Norwegia praca dla par.

Stanowisko: Pakowacz łososia

Lokalizacja: Fredrikstad

Wynagrodzenie: 176 NOK/h brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie stojąc przy taśmie układała kawałki łososia na plastikowo-papierowych tackach.

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • wysokie zdolności manualne
  • szybkość
  • bezwzględne przestrzeganie zasad BHP
  • odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • oferta skierowana jest dla par
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • uczciwe warunki pracy – obowiązują norweskie standardy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres:

ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 27955bb809a31696

4 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia dla par bez znajomości języka Fredrikstad pakowanie łososia”

  1. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Prosimy o kontakt.

  2. Witam jestem zainteresowany praca w panskiej firmie.Gotowy do podjecia pracy od zaraz prosze o kontakt.

  3. Witam serdecznie
    Jesteśmy zainteresowani z chłopakiem Państwa oferta czy jest jeszcze możliwość skorzystania z tej oferty?Bardzo proszę o kontakt 531479994 pozdrawiam i dziękuję

  4. Witam jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani pracą w norwegi pracowaliśmy 5lat na lini produkcyjnei chemi gospodarczei . Niemamy rzadnych nałogów proszę o kontakt 511771554

Zostaw odpowiedź do Praca