8,50 funtów za godzinę brutto

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na produkcji samochodów Swindon UK

  • Miasto lub region: Swindon
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 21 lutego 2016 20:33

Fabryka ze Swindon poszukuje pracowników na produkcję i montaż samochodów od zaraz. Praca w Anglii bez znajomości języka z pensją wypłacaną co tydzień oraz pomocą w odnalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Zarobki: 8,50 funtów za godz. brutto.
Lokalizacja: Swindon, Anglia.
Wolne wakaty: 10.
Czas trwania umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia u pracodawcy.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na montażu przy taśmie kolejnych elementów nadwozia samochodu. Zadania odbywać się będą z użyciem elektronarzędzi oraz hydraulicznych chwytaków.

Wymagania:

  • plusem będzie znajomość języka, jednak nie jest on wymagany;
  • mile widziane doświadczenie;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii;
  • zaletą jest wykształcenie mechaniczne;
  • umiejętność obsługiwania narzędzi elektrycznych;
  • zdolność do szybkiej nauki;
  • dobry stan zdrowia pozwalający na fizyczną pracę;
  • odpowiedzialność, bezproblemowość;
  • zdolność do osiągania wysokich wyników.

Gwarantujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • wypłaty co tydzień;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w fabryce samochodów;
  • szczegółowe przeszkolenie;
  • zdobycie ciekawego doświadczenia w znanej firmie;
  • przyjazny, międzynarodowy zespół.

Dla kandydatów:
Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez adres mailowy:

red-dot@gmx.co.uk

W temacie wiadomości należy wpisać: „Produkcja samochodów Swindon 03/16″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/swindon-od-zaraz-praca-anglia-na-produkcji-montazu-samochodow-bez-znajomosci-jezyka-w-fabryce/

ID ogłoszenia: 46156c9bf270d04a

13 komentarzy na “Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na produkcji samochodów Swindon UK”

  1. Witam interesuje mnie to ogłoszenie

  2. Piotr i Grzegorz na 26 lutego 2016 @ 17:53

    Witam. Jestesmy zainteresowani pracą. Jesteśmy mężczyznami w wieku 27 i 49 lat. Sprawnymi fizycznie i gotowymi do podjęcia pracy od zaraz. Piotr-27, język angielski w stopniu podstawowym. Grzegorz-49lat-wszystkie kategorie prawa jazdy,raczkujący angielski i podstawowy rosyjski. Łatwo nawiązujemy kontakty i umiemy dostosować sie do pracy zespołowej. Pozdrawiamy Numer kontaktowy 575371590

  3. Produkcja samochodów Swindon 03/16" na 28 lutego 2016 @ 20:28

    Interesuje Mnie ta ofertą.Jestem z zawodu mechanik maszyn. Posiadał zdolności manualne. Szybko się uczę.

  4. Witam, jestem zainteresowany oferta pracy przy produkcji samochodow Swindon.
    jestem w stanie zorganizowac sie w ciagu 24 godzin
    moj numer tel.782762750 pozdrawiam

  5. Jestem zainteresowani praca. Bardzo proszę o kontakt 575251141

  6. Arkadiusz na 14 marca 2016 @ 13:04

    Witam, jestem bardzo zainteresowany Państwa pracą. Jestem osobą ambitną, kompetętną i bardzo szybko uczącą się nowych zadań. Proszę o kontakt pod nr. 782 278 287

  7. Witam Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy w fabryce samochodów, z zawodu jesteśmy mechanikami samochodowymi mamy 25 i 24 lata możemy się przenieś w każdej chwili. Kontakt 07778920029

  8. Witam jestem z wykształcenia technik-elektromechanik i jestem zainteresowany tym ogłoszeniem mój.nr 884 304 842

  9. Blacharz samochodowy. 33lat prosze o kontakt 601630766 zainteresowany jestem tą pracą

  10. jestem zainteresowany pracą 733155270

  11. Witam
    Jestem zainteresowany pracą,
    mam 25 lat,
    Doswiadczenie na podobnym stanowisku
    Wyksztalcenie Techniczne
    Znajomosc jezyka angielskiego poziom A2
    Posiadam NIN, konto w banku oraz prawo jazdy kat.B
    Jestem osoba pracowita, samodzielna, dokladna i szybka.
    Jestem gotowy do podjecia pracy OD ZARAZ
    Prosze o kontakt: 074-4893-2203

  12. Witam!
    Jestem zainteresowany tą ofertą , proszę o kontakt tel 886198556.
    Pozdrawiam.

  13. Witam jeatem zainteresowany ta oferta z zawodu jetstem technik elektromechanik samochodowy.Pracowałem jako monter zagłowków w firmie GRAMMER AUTOMOTIVE nr.tel.604-366-342