10-15 GBP/h brutto

Od zaraz praca w Anglii bez znajomości języka na budowie jako glazurnik Bordon

  • Miasto lub region: Bordon
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:18

Chętnie zatrudnimy na budowie z Bordon kandydatów bez znajomości języka angielskiego. Od zaraz możliwa dobrze płatna praca w Anglii na stanowisku glazurnika.

Stanowisko: pracownik budowlany, glazurnik

Miejsce pracy: Bordon, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 10 do 15 GBP na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na profesjonalnym układaniu kafelków
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie skuwanie starych płytek, przygotowywanie powierzchni, układanie nowych kafelków, fugowanie oraz impregnowanie

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • samodyscyplina
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • posiadanie doświadczenia w zawodzie
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Anglii
  • dobre nastawienie
  • bezkonfliktowość
  • zaradność i pomysłowość
  • motywacja do podwyższania kwalifikacji
  • dokładność i precyzja

Oferujemy:

  • pracę w Anglii od zaraz
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu
  • ubrania robocze
  • niezbędne do pracy narzędzia
  • szansę rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą, zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

info@dandaprojects.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-bez-jezyka-na-budowie-dla-glazurnika-bordon/

ID ogłoszenia: 695a2471d3adeaa

ilość wszystkich wyświetleń: 1720, dzisiaj: 1