8,50-10 GBP/h brutto

Od zaraz praca w Anglii na magazynie AGD bez znajomości języka Milton Keynes

  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2018 01:40

Możliwość podjęcia zatrudnienia w hurtowni AGD z Milton Keynes dla 2 osób bez znajomości języka angielskiego. Od zaraz praca w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Milton Keynes, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 8,50 do 10 GBP za godzinę brutto w zależności od poziomu znajomości języka oraz doświadczenia

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu zamówień dla sklepów na palety za pomocą wózka
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem i pakowaniem przesyłek dla klientów indywidualnych
  • zadaniem pracownika będzie także rozmieszczanie produktów na magazynie

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka oraz doświadczenie
  • status osoby niekaranej
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • dobre nastawienie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • bezkonfliktowość
  • dobra kondycja
  • pracowitość

Oferujemy:

  • pracę w Anglii poprzez agencję
  • dobre zarobki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zakwaterowanie w apartamencie za 60 GBP tygodniowo
  • wsparcie w sprawach formalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres e-mail:

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości należy wpisać „hurtownia AGD MK 2018”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-w-milton-keynes-bez-jezyka-angielskiego/

ID ogłoszenia: 3955a57daeb7a789