10,61 brutto

Od zaraz praca w Anglii na magazynie jako sortowacz przesyłek, Hinckley

  • Miasto lub region: Hinckley
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 3 listopada 2017 01:56

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla kontrahenta z Hinckley UK poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Anglii na magazynie przy sortowaniu przesyłek.

Blu Global jest firmą oferującą profesjonalne, kompleksowe usługi rekrutacji pracowników. Rekrutujemy specjalistów oraz pracowników niższego szczebla z terytorium Unii Europejskie do pracy w Wielkiej Brytanii. Podczas 4 letniej działalności zatrudniliśmy ponad 1500 pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Sortowacza przesyłek (Hinckley)

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony 12 tygodni z możliwością przedłużenia
– pracę od poniedziałku do piątku
– pracę w godzinach 18.00/19.00- 3.00
– wynagrodzenie zasadnicze 10.61 GBP/godz. brutto
– powyżej 40 godz. 15, 91 GBP/godz.
– wynagrodzenie płatne co tydzień

Zakres obowiązków:
– sortowanie przesyłek
– skanowanie
– przygotowanie do wysyłki
– załadunek skrzyń i kontenerów

Wymagania:
Jesteś idealnym kandydatem jeśli:
– Umiesz dobrze liczyć
– Dogadasz się po angielsku
– Masz doświadczenie w magazynie (mile widziane)
– Masz doświadczenie w sortowaniu przesyłek (mile widziane)
– praca pod presją czasu nie wyprowadza Cię z równowagi
– Jesteś gotów do pracy w godzinach nocnych
– Jesteś ogólnie sprawny fizycznie
– Posiadasz własne obuwie ochronne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w jęz. angielskim.na email: dam@blu-global.com

ID ogłoszenia: 2759f9ec5377b7f

ilość wszystkich wyświetleń: 1053, dzisiaj: 1