18952 CZK miesięcznie

Od zaraz praca w Czechach bez języka na magazynie elektroniki Kutna Hora

  • Miasto lub region: Kutna Hora
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 23 marca 2019 20:42

Interesująca oferta pracy w Czechach na magazynie z elektroniką. Ogłoszenie bez znajomości języka z możliwością zatrudnienia od zaraz. Zakwaterowanie w Kutna Hora zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Kutna Hora.

Wynagrodzenie: 18952 CZK miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca logistyczna na stanowisku magazyniera;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie produktów;
  • obowiązki wykonywane są w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zdyscyplinowanie, rzetelność;
  • dokładność;
  • elastyczność;
  • chęć do pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • możliwość robienia nadgodzin;
  • pełen etat;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • w zakładzie pracy jest możliwość kupienia tanich obiadów;
  • zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie;
  • dojazd do pracy darmowy;
  • zorganizowany transport z Katowic do Kutnej Hory;
  • umowę na czas nieokreślony;
  • pensja w wysokości 3300 PLN netto + dodatek za naukę w wysokości 320 PLN netto;
  • po okresie próbnym pracodawca daje dopłatę na poczet mieszkania około 500 PLN miesięcznie;
  • wsparcie tłumaczy oraz rezydenta.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt poprzez e-mail:

michal.kowalczyk@manuvia.pl albo telefonicznie: +48 536 709 801.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-czechach-od-zaraz-na-magazynie-elektroniki-bez-jezyka-kutna-hora/

ID ogłoszenia: 7195c96774f18c14