do uzgodnienia

Od zaraz praca w Czechach bez znajomości języka na produkcji pampersów 2019 Turnov

  • Miasto lub region: Turnov
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 24 stycznia 2018 08:10

Dostępna od zaraz praca w Czechach na produkcji pampersów. Aktualna oferta zatrudnienia w firmie z Turnova dla pracowników bez znajomości języka na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik na produkcji, operator maszyn

Miejsce zatrudnienia: Turnov, Czechy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca stojąca w firmie zajmującej się produkowaniem pampersów na stanowisku operatora maszyn
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości

Wymagania:

  • zaleta będzie posiadanie doświadczenia na produkcji
  • chęć oraz motywacja do dłuższej współpracy
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie czeskiej umowy o pracę
  • zapewnione darmowe miejsce do zamieszkania
  • płatny urlop w wymiarze 20 dni
  • wsparcie i pomoc konsultanta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 6285a68193b72b95

ilość wszystkich wyświetleń: 2135, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Czechach bez znajomości języka na produkcji pampersów 2019 Turnov”

  1. Wojtek Malewski na 30 stycznia 2018 @ 16:05

    Proszę O Kontakt bardzo pilne!!! 514 594 750 bardzo potrzebna mi ta praca